Novinka: Zvuková kniha hostí!

Naša Zvuková kniha hostí prináša zábavu a spomienky vo forme s akou ste sa ešte nestretli. Rozlúčte sa s klasickými papierovými knihami hostí a privítajte túto novinku.

Nejde len o bežný retro telefón – je to skutočný záznamník spomienok. Namiesto písania odkazov hostia zachytávajú svoje myšlienky, emócie a odkazy vo forme hlasových nahrávok. Tento jedinečný koncept prináša nový rozmer – zvuk, ktorý zostane navždy uložený aj so všetkými emóciami, ktoré obsahuje.

Nechajte svojich hostí zdvihnúť slúchadlo a vypočuť si vašu vopred nahratú správu. Po nej prichádza chvíľa pre vašich kreatívnych hostí, aby svojim hlasom zaplnili tento jedinečný priestor. Mamka môže zanechať dojímavý odkaz, babka svoje osvedčené rady do života a kamarátka si zaspomína na všetky tie nezabudnuteľné chvíle, ktoré ste spolu prežili. Sme tu, aby sme to všetko zachytili a spracovali pre vás. Po vašej svadbe vám pošleme odkaz na stiahnutie všetkých nahrávok, a vy tak budete mať tieto osobné odkazy stále pri sebe – vo vašom mobile, tablete alebo na počítači.

Čo takto premeniť bežné slová na nesmrteľné spomienky? To je presne to, čo naša zvuková kniha hostí prináša.

Ako to celé funguje? Jednoducho:

  1. Zodvihnutie: Hostia zdvihnú slúchadlo a počujú vašu vopred nahranú správu.
  2. Píp: Počkajú na pípnutie a následne môžu začať nahlas zdieľať svoje priania, príbehy a rady.
  3. Znovu a znovu: Po nahratí vrátia hostia slúchadlo späť na telefón. Správa je uložená a telefón je pripravený prijímať stovky ďalších odkazov.
  4. Spomienky: Po vašej slávnostnej chvíli budeme mať pre vás pripravené všetky nahrávky. Stiahnete si ich a budete si ich môcť vychutnávať stále nanovo.

Nechajte Zvukovú knihu hostí zachytiť nie len spomienky ale aj atmosféru vašej krásnej udalosti! Objednajte si svoj telefón ešte dnes a dajte svojej udalosti nový rozmer. Pretože niektoré slová proste stoja za to, aby neboli zabudnuté.

Ukážka správy od novomanželov, ktorá zaznie keď hostia zdvihnú telefón:

Aká je cena prenájmu?

Prenájom telefónu – zvukovej knihy hostí zahŕňa:

  • Svadobný telefón a príslušenstvo: Dostanete od nás telefón spolu s informačnou tabuľkou. Telefón už bude mať v sebe nahraný váš odkaz.
  • Dopravu kuriérom: Všetko vám doručíme a následne aj vyzdvihneme. Nemusíte nikam chodiť. Zabezpečíme odoslanie telefónu kuriérom k vám a po slávnostnej udalosti zabezpečíme vyzdvihnutie telefónu kuriérom na určenej adrese.
  • Spracovanie nahrávok: Vaše vzácne nahrávky upravíme a pošleme vám ich vo forme digitálnych súborov tak aby ste si ich vedeli stiahnuť a uložiť.

Cena pri prenájme spolu s fotobúdkou: + 70 €

Cena pri samostatnom prenájme telefónu: 90 €